Katalog

Breloki

Każdego poranka dzieje się to samo - w wielkim pośpiechu szukasz kluczyków do auta, które jakiś chochlik złośliwie przed Tobą schował. Przetrząsasz mieszkanie i nic. Znasz już skądś ten scenariusz? Nie martw się, mamy rozwiązanie. Zaopatrz się w charakterystyczny brelok, który za pomocą wbudowanego kółeczka przypniesz do wewnętrznej kieszeni kurtki lub umieścisz w wiszącej szafce na ścianie w przedpokoju. Zapomnij o problemie, ale nie zapominaj o najważniejszym!


Brelok do kluczy na prezent to wdzięczny i niezobowiązujący upominek dla kolegi z pracy czy wspólnika. Szczególnie ten z autorskim grawerem staje się spersonalizowanym gadżetem, wysyłającym do obdarowanego komunikat: „pamiętam o Tobie”. Breloczek na Dzień Ojca może stanowić ciekawą formę prezentu dla taty w tym wyjątkowym dniu.


W zależności od preferencji, można zdecydować się na modele metalowe lub drewniane o różnorodnych kształtach, począwszy od klasycznego okrągłego, poprzez słodkie serce, a skończywszy na bardziej nietypowych wzorach, m.in. z motywem koszulki. Z kolei brelok z grawerem dla chłopaka pozwoli poczuć mu się kimś ważnym w naszym życiu. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Każdego poranka dzieje się to samo - w wielkim pośpiechu szukasz kluczyków do auta, które jakiś chochlik złośliwie przed Tobą schował. Przetrząsasz mieszkanie i nic. Znasz już skądś ten scenariusz? Nie martw się, mamy rozwiązanie. Zaopatrz się w charakterystyczny brelok, który za pomocą wbudowanego kółeczka przypniesz do wewnętrznej kieszeni kur...

Więcej

Breloki Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów