Katalog

Włączone filtry:
Przyjaciela

Możesz na niego liczyć w najtrudniejszych życiowych chwilach. Rozumie Cię bez słów i czuje podobnie. Potrafi Cię skrytykować, ale zawsze tylko dla Twojego dobra i po to, abyś nie pobłądził za bardzo.


Przyjaciel. Tej wspaniałej osobie w Twoim życiu warto wręczyć coś naprawdę wyjątkowego. Produkowane masowo i dostępne od ręki w sklepie produkty nie wchodzą w grę. Zdecydowanie lepiej znaleźć upominek, który będzie miał dedykację stworzoną specjalnie dla bliskiej Ci osoby. Wybierz oryginalny wzór wraz z motywującym napisem i zleć nam przygotowanie kubka z nadrukiem.


Dołącz do niego designerski notes, do którego wpiszesz swój nowy adres zamieszkania wraz z zaproszeniem do odwiedzin, kiedy tylko przyjaciel będzie miał na to ochotę. Ilekroć spojrzy na niego w domu, przypomni sobie o tym, że choć nie zawsze możesz być przy nim fizycznie, zawsze ma w Tobie oparcie. Sprezentuj przyjacielowi grawerowaną zakładkę do książki, włóż ją do nowej części jego ulubionej powieści i wręcz na urodziny lub zupełnie bez okazji. Pokaż, że o nim pamiętasz.

Przyjaciela Jest 51 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 51 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 51 elementów