Katalog

Włączone filtry:
Dzień Chłopaka

Poznałaś swoją bratnią duszę? Taką, która w lot wychwytuje Twoje specyficzne poczucie humoru i odpowiada znanymi tylko Wam sformułowaniami? Masz przy sobie kogoś, kto wspiera Cię silnym ramieniem i ociera łzy w trudnych chwilach? Nieważne, czy chodzi o brata, kumpla czy mężczyznę Twojego życia – każdemu z nich należy się miły upominek w dniu ich święta.


Świetnym pomysłem na prezent z okazji Dnia Chłopaka może być komplet szklanek do whisky wraz z karafką do szczelnego przechowywania alkoholu. To zdecydowanie funkcjonalny podarunek, który sprawdzi się w czasie męskich spotkań, tych z ważnych okazji, jak i tych bez powodu. Drobiazgiem, który ucieszy pasjonata gier komputerowych lub zapalonego programistę będzie praktyczna podkładka pod mysz z autorskim nadrukiem.


Do kompletu możesz zamówić też kubek o tym samym wzorze. Natomiast dla swojej drugiej połówki warto wybrać designerską koszulkę. Jeśli Twój mężczyzna pozwoli Ci ją od czasu do czasu założyć, to przyjemna w dotyku bawełna posłuży zarówno jemu, jak i Tobie.

Dzień Chłopaka Jest 29 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów