Katalog

Włączone filtry:
Rocznica

Jesteście razem już tyle dni, miesięcy i lat. Z każdym porankiem tylko się upewniasz, że to ta jedyna, z którą chcesz się zestarzeć. Wyjątkowy prezent dla żony to taki, który jest elegancki a zarazem praktyczny. Towarzyszy jej w codziennych czynnościach, ale nosi znamiona rzeczy osobistej, otrzymanej od kogoś bliskiego.


Twoja żona prowadzi biuro i wiele godzin spędza przed komputerem? Zafunduj jej ładny kubek z modnym wzorem, aby zawsze wiedziała, że o niej pamiętasz. Do prezentu dorzuć podstawkę pod kubek, który ochroni blat stołu przed odparzeniami. A może Twoja ukochana zajmuje się Waszym domem i zawsze narzeka na brak szklanek? Spraw jej spójny zestaw z miłym dla oka grawerem.


W kuchni przydałby się też stylowy zestaw kieliszków do wina wraz z karafką, prawda? Spełnij jej pragnienia i dorzuć do całości butelkę dobrego alkoholu. Urządzacie wspólne mieszkanie i brakuje Wam stylowych gadżetów do sypialni? Spraw małżonce drewnianą tabliczkę z motywującym hasłem, która uprzyjemni odpoczynek w salonie. Grawerowanie zostaw nam!

Rocznica Jest 35 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów