Katalog

Włączone filtry:

Pozostałe Jest 1 produkt.

Podkategorie

 • Dziecka

  Uśmiech dziecka wynagradza Ci wszystkie trudy i niedogodności wychowawcze. Radosny świergot rozjaśnia gorsze dni i sprawia, że nawet zwyczajne popołudnie spędzone w mieszkaniu staje się tym wyjątkowym. Sprawmy radość swojemu skarbowi przy pomocy grawerowanego prezentu.


  Fajnym pomysłem mogą okazać się puzzle z motywem zaczerpniętym z ulubionej bajki. Dzięki nim, dziecko nie będzie nudzić się w czasie ulewnych jesiennych wieczorów, kiedy nie będzie mogło wyjść, żeby pobawić się na zewnątrz.


  Dla młodszych pociech uroczą niespodzianką będą śliniaki z ciekawym nadrukiem, na przykład ze wzorem zwierząt, które zapobiegną pobrudzeniu ubranka w czasie posiłków. Grawerowane gadżety dla najmłodszych znajdziesz w tym dziale. Owocnych poszukiwań!

 • Nauczyciela

  Poświęca Ci wiele czasu i uwagi, jest Twoim mentorem i motywacją do osiągania lepszych wyników. Wierzy w Ciebie i wspiera we wchodzeniu na wyżyny swoich możliwości. Zaangażowany i dobry nauczyciel to skarb nie do przecenienia. Rozwija ucznia nie tylko na gruncie intelektualnym, ale także tym emocjonalnym i społecznym.


  Zrób mu prezent w dniu jego święta lub podziękuj mu za włożony trud pod koniec roku szkolnego. Wręcz mu notes ze specjalnie podziękowaniami i ważnym cytatem, który umili mu chwile spędzone w pracy. W imieniu całej klasy zleć nam przygotowanie dedykowanej koszulki z ciepłym słowem nadrukowanym na froncie.


  Daj wyraz swojej sympatii i uznania dla ulubionego nauczyciela. Aby podziękować za poświęcony klasie czas, możesz zamówić u nas kubek z dedykacją, który będzie przypominać o II c nawet wtedy, gdy ta opuści już szkolne mury.

 • Przyjaciela

  Możesz na niego liczyć w najtrudniejszych życiowych chwilach. Rozumie Cię bez słów i czuje podobnie. Potrafi Cię skrytykować, ale zawsze tylko dla Twojego dobra i po to, abyś nie pobłądził za bardzo.


  Przyjaciel. Tej wspaniałej osobie w Twoim życiu warto wręczyć coś naprawdę wyjątkowego. Produkowane masowo i dostępne od ręki w sklepie produkty nie wchodzą w grę. Zdecydowanie lepiej znaleźć upominek, który będzie miał dedykację stworzoną specjalnie dla bliskiej Ci osoby. Wybierz oryginalny wzór wraz z motywującym napisem i zleć nam przygotowanie kubka z nadrukiem.


  Dołącz do niego designerski notes, do którego wpiszesz swój nowy adres zamieszkania wraz z zaproszeniem do odwiedzin, kiedy tylko przyjaciel będzie miał na to ochotę. Ilekroć spojrzy na niego w domu, przypomni sobie o tym, że choć nie zawsze możesz być przy nim fizycznie, zawsze ma w Tobie oparcie. Sprezentuj przyjacielowi grawerowaną zakładkę do książki, włóż ją do nowej części jego ulubionej powieści i wręcz na urodziny lub zupełnie bez okazji. Pokaż, że o nim pamiętasz.

 • Szefa

  Prezenty dla szefa powinny być funkcjonalne, praktyczne, a zarazem „jakieś”. Dobrym wyborem będzie w tym przypadku szklana karafka z grawerem, która przemieni zwyczajny wieczór w wyjątkowe chwile pełne celebracji i dobrego smaku.


  Codzienną ciężką pracę uprzyjemnią momenty wytchnienia spędzone nad kubkiem dobrej kawy czy herbaty. Chwytliwe hasło i firmowe logo pokaże Twoje przywiązanie do marki, którą współtworzysz. Twój szef ma zawsze problemy z odnalezieniem miejsca, w którym pozostawił klucze?


  Ułatw mu zadanie i wyposaż go w praktyczny brelok. A może Twojego szefa pasjonują motywujące poradniki lub biografia Steve’a Jobbsa? Wtedy z pewnością przyda mu się drewniana zakładka do książki. Znajdziesz ją właśnie w tym dziale. Zapraszamy!

 • Pary

  Wybierasz się na parapetówkę znajomych i szukasz idealnego upominku dla nich? Twoi rodzice obchodzą kolejną rocznicę ślubu i chcesz pokazać, że o nich pamiętasz? Wśród fajnych prezentów dla par warto zwrócić uwagę na kieliszki z grawerem, które uświetnią wspólnie spędzony wieczór.


  Warte uwagi są także kubki z autorskim nadrukiem, które sprawdzą się podczas pośpiesznych poniedziałkowych poranków czy leniwych popołudni spędzonych na tarasie. Udanym prezentem z okazji rocznicy ślubu może być również praktyczna deska do krojenia z grawerem, na której dumne małżeństwo będzie serwować pyszne sery pleśniowe i szynkę parmeńską swoim gościom.


  Miłośnikom zabawnych gadżetów do gustu przypadną drewniane tabliczki z nadrukiem w stylu „Pani żona” i „Pan mąż”. Zapracowanym i zagonionym parom z pewnością przydadzą się magnesy na lodówkę, które przypomną o liście zakupów, przedstawieniu czy wywiadówce syna. Co jeszcze można wręczyć zaprzyjaźnionej parze? Sami zobaczcie!

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji