Katalog

Włączone filtry:
Dzień Babci

Styczniowe święto ma to do siebie, że łatwo o nim zapomnieć. Nie można sobie jednak na to pozwolić, gdyż nikt nie daje nam w życiu tyle ciepła i zrozumienia co babcia właśnie. Zapach domowego ciasta pałaszowanego w dzieciństwie, upieczonego specjalnie dla nas, chodzi za nami często do końca życia, a chwile beztroski spędzone w babcinym ogrodzie kojarzą się z wyśnioną idyllą.


Doceniajmy zatem babcię, dopóki ją mamy. W tym dziale znajdziesz upominki, które przydadzą się jej w kuchni, takie jak wałki, deski do krojenia czy drewniane tabliczki z zabawnym napisem, na przykład: „Tu rządzi babcia Jadzia”, ale także uniwersalne przedmioty, które sprawdzą się podczas codziennych zakupów, m.in. torby lniane.


Dla babć ceniących literaturę przygotowaliśmy drewniane zakładki do książek. Świetnym upominkiem dla seniorki ceniącej domowe owocowe trunki będzie elegancka karafka lub kieliszki do wina, które uprzyjemnią pierwsze jesienne wieczory. Komfort przy naleweczce zapewni puszysta poduszka ze specjalną dedykacją od ukochanych wnucząt.

Dzień Babci Jest 18 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów