Katalog

Włączone filtry:
Dzień Nauczyciela

Nauczyciele bywają różni. Jedni martwią się o oceny swoich uczniów a zarazem chcą, aby jak najwięcej skorzystały z lekcji. Ci potrafią być wymagający i surowi. Istnieje też drugi typ, który bardziej niż na sztywnym trzymaniu się planu tematów skupia się na osobistych dygresjach, zabawnych historyjkach i pouczających opowiastkach.


Niezależnie od tego, z którym akurat belfrem przyszło Ci mieć do czynienia, warto docenić jego codzienny trud. W ramach podziękowania za poświęcony czas, podarujcie sorowi lub sorce praktyczny notes, w którym zapisze wszystkie swoje wizyty u lekarza. Kto wie, może dzięki niemu przepadnie Wam jakaś lekcja? Fajnym pomysłem dla zaczytanej polonistki będzie kubek z nadrukiem, z którego ze smakiem będzie popijać poranną kawę.


Możecie również zrzucić się w klasie na funkcjonalną i estetyczną karafkę, która okaże się niezbędna podczas prywatki u profesora od historii. W końcu nauczyciel też człowiek. Co podarować nauczycielowi od w-fu, który wkłada tyle energii w to, abyście osiągali jak najlepszą sprawność i wyniki? Świetnym pomysłem będzie w tej sytuacji koszulka z podziękowaniami od całej klasy.

Dzień Nauczyciela Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów