Katalog

Włączone filtry:
Notesy drewniane

Prowadzisz bogate życie towarzyskie? Śledzisz aktualne wydarzenia kulturalne w Twoim mieście? A może masz własny gabinet fryzjerski i bez miejsca do zapisywania klientów ani rusz? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałaś „tak” to znak, że nasze notesy czekają właśnie na Ciebie.


W zależności od upodobań, możesz wybierać spośród modeli z kartkami w linie bądź tych zupełnie gładkich. Te ostatnie, z uwagi na czystą powierzchnię, mogą pełnić dodatkowo rolę szkicownika. Kompaktowe wymiary sprawiają, że notes zawsze jest pod ręką i można bez problemu włożyć go do torebki. Prawdziwym hitem są w tym sezonie notesy z bambusową okładką i niebielonym papierem, wyposażone w pasujący pod względem wizualnym długopis. Stylowy wygląd, wygodne zamknięcie na gumkę i biodegradowalność to atuty, które przemawiają za wyborem właśnie ich.


Dzięki spersonalizowanemu nadrukowi, mogą posłużyć jako praktyczne gadżety reklamowe dla firm. Ekologiczne notesy doskonale wpisują się w modny nurt, stanowiąc ukłon w stronę natury. A Ty? Masz już swój egzemplarz?

Notesy drewniane Jest 34 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów