Katalog

Włączone filtry:
Walentynki

Jedni celebrują święto zakochanych, wybierając się na romantyczne kolacje tylko we dwoje. Inni podchodzą do niego sceptycznie uważając, że kochać się trzeba przez cały rok. I jedni, i drudzy mają swoje racje. Niezależnie od tego, jakie podejście masz do Dnia Zakochanych, musisz pamiętać, że każdy lubi otrzymywać prezenty.


Drobny upominek z okolicznościowym grawerem, na przykład kieliszki do wina dla par, uświetni sobotni wieczór, czyniąc nawet zwyczajne chwile tymi wyjątkowymi. Inny praktyczny prezent dla zakochanych, który sprawdzi się nie tylko w dniu ich święta, to poduszka ze zdjęciem drugiej połówki. Można mieć ją przy sobie w trudnych momentach czy chwilach rozłąki, takich jak choćby delegacja.


Widok ukochanych oczu utuli do snu także wtedy, gdy fizyczna obecność z jakichś powodów nie jest w danym momencie możliwa. Twoja druga połówka nie lubi tkliwych historii? Zaskocz ją i zamów podkładki pod kubek z przewrotnym hasłem i zabawnym obrazkiem. Pokaż, że masz dystans do siebie i do świata. Pamiętaj, że poczucie humoru to jeden z najsilniejszych wabików.

Walentynki Jest 32 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 32 elementów