Katalog

Włączone filtry:
Dzień Dziadka

To on po raz pierwszy pokazał Ci, jak wygląda gra w pokera. U niego w garażu zobaczyłeś Wigry 3 czy kultowego już Komara. W szopie zrozumiałeś, co dzięki rzemieślniczemu kunsztowi można wyczarować z kilku kawałków desek. Od kiedy tylko pamiętasz, miał dla Ciebie czas i cierpliwość, żeby objaśniać otaczający świat.


Dziadek. Spokojny i rozważny, choć bywa też szalony i pełen energii. Wyraź swoją wdzięczność za poświęcony czas i miłość drobnym upominkiem w dniu jego święta. Ciekawym i uniwersalnym prezentem na Dzień Dziadka jest zgrabna karafka, która pomieści różnego typu trunki, zarówno słodkie nalewki, domowe wino czy wytrawne whisky. Z kolei, jeśli Twój dziadek woli aromatyczną kawę, wybierz dla niego praktyczny kubek. Ulubione napoje będą mu jeszcze lepiej smakowały, gdy naczynie zyska szczere życzenia w postaci uroczego nadruku.


Dziadek, patrząc raz po raz na prezent, będzie sobie przypominać chwile spędzone razem. A może Twój dziadek jest zapalonym fanem samochodów? Wtedy dobrym wyborem będzie metalowy brelok, który sprawi, że mistrz kierownicy już nigdy nie zapomni o tym, gdzie odłożył kluczyki. Zobacz, co jeszcze dla niego przygotowaliśmy.

Dzień Dziadka Jest 20 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów