Katalog

Włączone filtry:
Pudełka na wino

Wybierasz się w najbliższym czasie na eleganckie wesele? A może zaplanowałeś romantyczne tête-à-tête z ukochaną? Nie tylko podczas oficjalnych uroczystości, ale również na co dzień warto zadbać o odpowiednią oprawę alkoholi. Estetyczne i wyszukane opakowanie nadaje magii chwili i wywołuje uśmiech na twarzy osoby obdarowanej. Szczególnie doceniane przez płeć piękną, słynącą ze swojego zamiłowania do estetycznych produktów.


Drewniane pudełka na wino uszlachetniają każdą, nawet najbardziej pospolitą butelkę trunku kupioną w zwykłym markecie, czyniąc z niej uroczy upominek na każdą okazję. Jasne naturalne drewno, praktyczne wysuwane od góry zamknięcie, do tego stylowa rączka wykonana z naturalnego sznurka konopnego – poszczególne elementy składają się na dobrze dobraną całość. Do środka można włożyć dodatkowo odrobinę rafii, która ograniczy wstrząsy butelki i poprawia estetykę prezentu.


Choć minimalistyczny wzór jest dziś w cenie, czasami warto pokusić się o osobistą dedykację. W takich sytuacjach możesz zamówić w naszym sklepie pudełko na wino z grawerem, które sprawdzi się jako prezent na ślub czy podziękowanie dla rodziców.

Wybierasz się w najbliższym czasie na eleganckie wesele? A może zaplanowałeś romantyczne tête-à-tête z ukochaną? Nie tylko podczas oficjalnych uroczystości, ale również na co dzień warto zadbać o odpowiednią oprawę alkoholi. Estetyczne i wyszukane opakowanie nadaje magii chwili i wywołuje uśmiech na twarzy osoby obdarowanej. Szczególnie docenian...

Więcej

Pudełka na wino Jest 26 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów