Katalog

Włączone filtry:
Dzień Matki

Poświęciła Ci całe swoje życie. Najpierw nosiła Cię pod sercem. Wstawała w środku nocy, gdy dziecięcy krzyk rozdzierał ciszę. Potem cerowała spodnie, gotowała obiadki, odrabiała lekcje. Wybaczała szkolne pały i późne powroty do domu. Dyskretnie kibicowała, kiedy wyjeżdżałeś na wakacje z pierwszą dziewczyną. Płakała ze szczęścia na Twoim ślubie.


Nawet w chwilach zmęczenia nie odmawiała wsparcia i pomocy. Teraz przyszedł czas, aby drobnym gestem pokazać, że o niej pamiętasz. Ty znasz ją najlepiej i wiesz, co może się jej spodobać. Może deska kuchenna z grawerem, na której położy ulubiony ser pleśniowy z oliwkami i spałaszuje je przy ulubionym serialu, popijając kieliszkiem wina?


A może notatnik, w którym zapisze terminy wizyt u fryzjera czy kosmetyczki? Czy raczej breloczek z dedykacją, do którego wepnie kluczyki od auta i zawsze znajdzie je w swojej przepastnej torebce? Wybierz coś, co może jej się spodobać i opatrz autorskimi życzeniami z okazji Dnia Matki. Gwarantujemy uśmiech i wzruszenie na jej twarzy!

Dzień Matki Jest 28 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów